| | | |


Detail události

Medaile Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy 2018

31.1.2018

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy uděluje medaili fyzickým osobám, právnickým osobám, popřípadě též skupinám fyzických osob za významnou pedagogickou, výchovnou, vědeckou, sportovní nebo uměleckou činnost vykonávanou v oblasti školství, mládeže nebo tělovýchovy nebo za mimořádně záslužný čin při zajišťování a zlepšování podmínek pro výchovu a vzdělávání v České republice. Fyzické osobě lze medaili udělit též při příležitosti životního nebo pracovního výročí za dlouhodobé a vynikající působení v oblasti školství, mládeže nebo tělovýchovy.

Medaile má dva stupně:

a) Medaile I. stupně (stříbrná) se uděluje za dlouhodobé a vynikající působení v oblasti školství, mládeže nebo tělovýchovy nebo za mimořádně záslužný čin při zajišťování a zlepšování podmínek pro výchovu a vzdělávání v České republice.

b) Medaile II. stupně (bronzová) se uděluje za významnou pedagogickou, výchovnou, vědeckou, sportovní nebo uměleckou činnost vykonávanou v oblasti školství, mládeže nebo tělovýchovy.

Návrhy na udělení medaile mohou v souladu se Statutem Medaile MŠMT podávat fyzické i právnické osoby, a to v písemné formě. Návrhy se podávají do 31. ledna 2018. 

Kontakt

Mgr. Dagmar Němečková
tel.: +420 234 811 569
e-mail: nemecko@msmt.cz

 

Veškeré podrobné informace jsou dostupné na internetových stránkách ministerstva.

Mgr. Radka Mrázková 22.11.2017 16:20

nahoru